Title

naučně zábavnou formou k vyšší zodpovědnosti a větším znalostem

Projekt Nebouram.cz představuje moderní, edukativně-soutěžní koncept komunikace, který reflektuje nedostatečnou medializaci právních úprav zákona č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích.

Účastníci si formou plnění testů ověří kvalitu svých znalostí z oblasti silničního provozu, současně budou motivováni k tomu, aby své vědomosti dále prohlubovali. Do projektu se lze aktivně zapojit formou soutěže s průběžným oceňováním, v závěrečné fázi budou vyhlášeni ti nejlepší.

Součástí hodnocení se stanou statistiky témat, v nichž řidiči nejvíce chybují, a které budou použity jako podklad pro další edukaci, tvorbu tematicky podobných kampaní, úpravu metodiky v autoškolách apod.

AXA DRIVE
Jezdětě. Učte se. Zlepšujte se.
radridim.cz
radridim.cz Více info Arrow

jak se vzdělávat v oblasti silničního provozu a neumřít u toho nudou a vyčerpáním?

Ahoj lidi, vzpomínáte si, jak jste dělali autoškolu? Jak jste vypětím všech sil do sebe nalili všechny možné i nemožné informace z pravidel silničního provozu, abyste jich po půl roce polovinu zapomněli? Ať už to s vámi bylo či je jakkoli, jednu věc nelze popřít: získáním té plastové kartičky s kulatým razítkem není věc uzavřena.

Proč? Protože nikdo není dokonalý a čas letí takovým tempem, že se mi z toho ježí všechny chlupy. Protože co platilo včera, dnes platit nemusí, a provoz na komunikacích je natolik živý organismus, že se bez průběžných změn a úprav jednoduše neobejde.

Icon
1. UBERTE PLYN
Nesoutěžíme o to, kdo do sebe rychleji nasouká více paragrafů. Postupně probereme všechna úskalí, ve formě otázek a animací nastolíme možná řešení. Na odpověď dostanete vždy určitý čas.
Icon
2. VZDĚLÁVEJTE SE PRAVIDELNĚ
Pamatujte si: čím více se zapojíte, tím více můžete získat. Ale žádný stres: každý den jedna otázka, 3x týdně krátký test a jednou za čas zábavná animace – uznejte sami, to se dá!
Icon
3. UŽÍVEJTE SI ZASLOUŽENÉ ODMĚNY
K dobrému pocitu, že přesně víte, co máte na silnicích dělat a nedělat, přidáme různé odměny. Všechny ale mají jedno společné: motivovat vás krůček po krůčku k řešení dalších otázek. Až do cíle!
Quote
Na psí uši a na kočičí svědomí vám slibuji, že já a smečka mých spolupracovníků uděláme maximum proto, abyste se v soutěži bavili a něco přiučili. Buďte tu s námi!
###message