Články

Ženy zapojte se! AUTO MÉHO SRDCE, nová anketa o nejlepší auto na trhu ženským úhlem pohledu!
Article photo

Ženy patří za volant a chtějí být slyšet! Internetový magazín Žena v autě.cz startuje po 11 letech své existence unikátní anketu o nejlepší auto roku očima žen.

Cílem ankety, nazvané AUTO MÉHO SRDCE, je ocenit výrazné, nově uvedené vozy na českém trhu, které nejvíce oslovují ženské publikum. Nominováno je 35 autonovinek.

AUTO MÉHO SRDCE www.automehosrdce.cz je jedinečná anketa, ve které o nejlepším autě roku rozhodují výhradně ženy.

Hlasování veřejnosti DÁMSKÁ AUTOVOLENKA

Na webu ankety AUTO MÉHO SRDCE je spuštěno hlasování o nejlepší auto z ženského úhlu pohledu DÁMSKÁ AUTOVOLENKA https://automehosrdce.cz/hlasovani-verejnosti/. Motivací této ankety je zjistit, který model si získal srdce českých řidiček. Stačí se seznámit s 35 nominovanými auty, vybrat favorita a odeslat svůj hlas.

Hlasování veřejnosti DÁMSKÁ AUTOVOLENKA skončí v úterý 7. dubna 2020.

Soutěž AUTO MÉHO SRDCE: stovky cen pro hlasující

U příležitosti AUTO MÉHO SRDCE běží na stránkách pořadatele ankety magazínu Žena v autě.cz exkluzivní soutěž o auto na celý týden s plnou nádrží zdarma https://www.zenavaute.cz/vyhrajte-auto-sveho-srdce/. Vítěz si bude moci vybrat auto na týden z TOP 5 finalistů, které odborná porota pošle do 2. kola. Pro další výherce jsou připraveny 2 dárkové poukazy na kurzy bezpečné kurzy pro ženy-řidičky a dárkový poukaz na kurz bezpečné jízdy pro rodiny na Autodromu Most.

V rámci měsíčních soutěží od listopadu do dubna budou předány další stovky cen: konkrétně je v pěti měsíčních soutěžích 100 ks luxusních rtěnek od Mary Kay a 100 balíčků s vůněmi do auta od Parfémy do auta.cz. https://www.zenavaute.cz/1-limitovana-soutez-ankety-auto-meho-srdce/

Hlasování odborné ženské poroty AUTO MÉHO SRDCE

O tom, jaký vůz získá titul AUTO MÉHO SRDCE 2020, rozhodne odborná porota složená z 13 zkušených novinářek, manažerek a osobností, které mají k autům blízko. Seznam kompletní poroty je uveřejněn na stránkách ankety Auto mého srdce: https://automehosrdce.cz/porota/.

Hlasování odborné poroty proběhne ve dvou kolech. V prvním kole budou členky poroty do 1. prosince 2019 vybírat ze všech 35 nominovaných vozů. Z prvního kola postoupí 5 modelů, které získají nejvíc hlasů. V druhém kole budou porotkyně o 5 finalistech hlasovat podle 7 kritérií, která jsou pro ženy důležité. Vyhlášení výsledků ankety AUTO MÉHO SRDCE 2020 proběhne v rámci slavnostního večera veletrhu AUTOSHOW PRAHA 2020 u příležitosti zahájení 23. ročníku tohoto veletrhu na začátku dubna 2020.

Inspirací pro anketu AUTO MÉHO SRDCE je mezinárodní anketa The Women World Car of the Year neboli Světové ženské auto roku, v jejíž porotě je od letoška mezi 40 novinářkami z celého světa také zástupkyně z České republiky. http://www.womensworldcoty.com/

 

Přihlášení uživatele
Pouze přihlášený uživatel může hrát hru!
Přihlaste se a jeďte
Přihlásit / Registrovat
###message