Články

CO JE TO CARSHARING?
Article photo

Carsharing neboli sdílení aut se i u nás stal již běžným druhem dopravy, zejména ve velkých městech. Vyplatí se zhruba při ročním nájezdu 10 000 km a méně. Mezi výhody patří to, že odpadají starosti o servis a údržbu auta. Můžete si také vybrat jiný typ auta pro každou cestu – rodinné kombi na dovolenou, městské vozidlo na malý nákup.

Myšlenka sdílení aut vychází z toho, že v dnešním moderním světě auto nepotřebujete vlastnit, naopak se bez něho docela dobře obejdete, protože na většinu míst si dojedete tramvají nebo jiným druhem hromadné dopravy, jako např. car free rodina.

Autonapůl, první český carsharing a partner naší soutěže nabízí rozmanitou flotilu svých vozů v devíti městech České republiky (Brno, Praha, Liberec, Plzeň, Pardubice, Hradec Králové, Ostrava, Olomouc a České Budějovice). Po registraci můžete využívat auta ze všech těchto měst. Není omezen čas ani kilometry, které můžete ujet. Pokud se rozhodnete jet do zahraničí, je to jen na vás. Vybrané vozy jsou dokonce vybaveny zahraničními dálničními známkami nebo Ekoplaketami. Čeká dálniční známka je samozřejmostí. Pokud naopak nějaký měsíc nikam nejedete, nejste vázáni žádnými poplatky nebo paušály. Jednoduše nejedete, neplatíte. Všechna auta máte k dispozici ve vašem mobilu (Android / iOS). Díky stanoveným parkovacím lokalitám není problém udělat si rezervaci předem a poté si ji upravit, jak potřebujete. Auto můžete nechat řídit i další osoby, kterým ho svěříte. Případně ho využívat na služební cesty nejen pro sebe, ale i své kolegy nebo zaměstnance.

Autonapůl je carsharing s tradicí, skvělou zákaznickou podporou a spokojenými zákazníky.

Vyzkoušejte. V našich odměnách máte navíc něco do začátku :-)

Více o Autonapůl zde: AUTONAPŮL

Přihlášení uživatele
Pouze přihlášený uživatel může hrát hru!
Přihlaste se a jeďte
Přihlásit / Registrovat
###message